Jdi na obsah Jdi na menu

Sborový vánoční večer

20.prosince 2008

 

 Už podruhé (loni to bylo poprvé) jsme se ve Vánočním období sešli na našem Sborovém vánočním večírku v domu PZKO. Tato volba se i letos ukázala jako praktická, zvláště s ohledem na asi 10 předškolních dětí, které se během večera měly kde rozběhnout a rodiče se mohli zúčastnit programu.Obrazek

 Program zahájili koledami na housle a na flétnu Artur Říman a Rosťa Kisza junior. Když Artur později přidal ještě další dvě sólové skladby, stali jsme se svědky výjimečného duchovního zážitku. Na tento zážitek navázaly Světlušky, dětský pěvecký sbor, které nás provedly chvílemi společně zpívaných Koled.  

 Božím Slovem nás povzbudili kurátor Mirek Tyrlík a pastor. Daniel a Marika Folwarczní nám připravili Výroční biblické veršíky. Slova se potom ujala Renia Lasotová a slovo se stalo občerstvením. Mňam.

 Druhou část večera uvedly fotografie, kterým dal hlavu a patu Kamil Ondraczka. Vznikla tak jedinečná kolekce události roku 2008 našeho sboru. Michal Sikora nás provedl hudebním kvízem. Kdo byl bystrý a trocha křesťanských písní znalý, mohl se zúčastnit a kdo měl i trocha toho štěstíčka, jako Magda Kolarzová, mohl soutěž vyhrát. Večerníček o Spejblovi a Hurvínkovi se zasněženým dvorkem, potěšil nejen děti, ale i nás dospělé, kteří bychom si trocha toho sněhu na svátky  dopřáli také.

Obrazek

Vánoční večer uváděli a připravili Rosťa a Iva Kiszovi, kterým bych chtěl za nás všechny poděkovat. J

 

Vlastimil Ciesar


 

Náhledy fotografií ze složky Sborový vánoční večírek 08