Jdi na obsah Jdi na menu

Po uplakaném ránu se během dopolední bohoslužby za  mrakem našlo slunce a tak všechno dobře začalo. Krásně zazpívaly naše Světlušky, samé nové písně a jednu dokonce i s pěveckým sborem!
Teta Halinka Piętaková překvapila Markétku, Lukáška a Terezku došlou poštou pro hodné děti a potom nás všechny zaujala příběhem o Jirkovi. Kázání Martina Piętaka navázalo na tento příběh s myšlenkou, že Boží slavnost je skutečně pro všechny, i pro ty, které bychom na ní nepozvali.
Obrazek
Ke společnému obědu se nechalo pozvat na 70 našich domácích i hostů a nikdo nelitoval, protože sestra Vanda a její tým opět navařili skvěle. Mňam!
Dobrý oběd nejrychleji strávily děti, které ho doslova vyskákaly na skákacím hradu, anebo vyhoupaly v sedle dvou poníků od Szkanderů. My starší a klidnější jsme si raději sedli na lavičky a zaposlouchali se do rázných tónů naši Smilovické dechovky.

Nabitý program pokračoval nezapomenutelným koncertem písničkáře Pavla Kantora, do kterého se spontánně zapojil i náš dětský sboreček.
Nakonec jsme si s dětmi vydatně zasoutěžili a došlo i na tombolu, kterou neopakovatelně vedl Petr Folwarczný.
Obrazek
Děkujeme všem, kteří jste s námi prožili a připravili krásný den našeho sboru. Děkujeme Kamilovi Ondraczkovi, který nás jako zkušený moderátor provedl celým odpoledním programem. Děkujeme celému týmu nedělní besídky, který program připravil. Děkujeme našemu Pánu, za všechno čím obohacuje náš život!

pastor Vlastimil Ciesar
 

Náhledy fotografií ze složky Sborový den 2010