Jdi na obsah Jdi na menu

Ačkoli se nám nad kloubouky hnala temná mračna, nezalekli jsme se a s pomocí zkušených rančerů vybudovali naši základnu, kolem které se již od dopoledních hodin motaly hloučky zvědavých kovbojů.

ObrazekV pravé kovbojské poledne, to jest v 15:00, k nám Pacifik Expresem dorazil táta Bill a jeho děti Marry a Kid, kteří nás vtáhli přímo do děje a donutili pást krávy, stloukat srub a máslo. Mezitím jsme se zaposlouchali do zajímavého příběhu o jednom z prvních kovbojů,Obrazekotci Abrahámovi, který vlastnil stáda ovcí a skotu a 300 honáků.

Nenechali jsme se zahanbit.
Vytvořili jsme také 4 honácké skupiny : Kofgrilové, Telecí Steaci, Hnědáci a Tuláci Severu, které se skládají ze starých vlků, šedých vlků, vlků a vlčat. Abychom se vzájemně nepopletli, každá skupina si vytvořila svůj vlastní cejch. Obrazek
Takto krásně ocejchování jsme se po dobré svačině hned vydali do Kovbojské školy, abychom se přiučili základům honáctví, to jest: jízdě na koni, střelbě, lasování, rozdělávání ohně a zpracování mléka. ObrazekNejlépe si tu vedli Tuláci severu, kteří si během učení vydělali slušných 2800 Rejžáků - což je naše nová místní měna ( ha, ha, předběhli jsme i euro :). Uspěšní byli i Hnědáci, kterým na konto přibylo 2520 R, dále Telecí Steakové, ti vydělali 2360 R a konečně Kofgrilové, kteří si přišli na 2340 R.
Rejžáky nám zítra příjdou velmi vhod, poněvadž se chystáme k místní říčce Yuokon, kde se prý objevilo zlato.


Obrazek
Pokud máte chuť a nebojíte se větru, ledu a sněhu, přidejte se k nám. Budeme Vás čekat v pravé Kovbojské poledne, to je v 15:00 v pátek 13.7 v Gutech u evangelického kostela. Sebou si nezapomeňte vzít: gumáky, pláštěnku a plechový hrnek na zlaté valouny.
Těší se na Vás váš sheriff John Sutter.
 

Náhledy fotografií ze složky Honácký den

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář